Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Розроблено сайт дикастерії у справах мирян, сім'ї та життя
14:42 Вівторок 0 35
18-07-2017, 14:42

Розроблено сайт дикастерії у справах мирян, сім'ї та життя

14 липня 2017 року розпочав роботу новий сайт ватиканської дикастерії у справах мирян, сім'ї та життя.
«Новий портал, крім звітування про діяльність дикастерії, покликаний стати приязним місцем для мирян і сімей, де кожен почуватиметься затишно й матиме можливість бути почутими. Саме тому ми вирішили надати достатній простір соціальним мережам, сподіваючись, що вони допоможуть нам вступити в діалог із тими, хто хоче піти за нами», – йдеться в повідомленні з приводу запуску проекту.
На сайті, доступному за адресою www.laityfamilylife.va, є новий логотип дикастерії, який символізує «обійми, що охоплюють усіх мирян і всі сім'ї світу»: у лівій його частині зображено вірних, які підтримують колонаду площі святого Петра у Ватикані, тим часом як вона бере їх і окремі сім'ї у свої обійми. Нарешті, квітучі паростки обабіч колонади символізують життєдайну суть сім'ї, пояснили ініціатори ідеї.
Дикастерія у справах мирян, сім'ї та життя працює з 1 вересня 2016 року. Вона постала на зміну Папським радам у справах мирян та у справах сім'ї. Новостворену структуру очолив кардинал Кевін Джозеф Фаррелл. Місія установи – розширювати й реалізувати в середовищі Церкви проекти, які стосуються шлюбу та сім'ї, апостольства мирян і захисту життя.
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
Кардинал Фаррелл: Наша Дикастерія є домом усіх церковних рухів
Кардинал-префект: у Ватикані працюватиме більше мирян
Розпочала діяльність «Жіноча рада» при Папській Раді в справах культури

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:30 Четвер 0 41 Папа: боротьба з мафією вимагає формування нового буття громадянином

«Передусім бажаю пригадати всіх осіб, які в Італії заплатили життям за їхню боротьбу проти мафії», – мовив на початку своєї промови Папа Франциск, приймаючи у четвер, 21 вересня 2017 р., в Климентинському залі апостольського палацу у Ватикані на приватній аудієнції членів італійської Парламентської Комісії у справах боротьби з мафією. В окремий спосіб Святіший Отець виокремив трьох суддів, Розаріо Ліватіно, вбитого 21 вересня 1990 року, Джованні Фалькане та Паоло Борселліно, вбитих разом із супроводжуючим персоналом 25 років тому.