Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Роздуми на Хресну дорогу підготувала черниця, яка бореться з торгівлею людьми
16:21 Субота 0 347
6-04-2019, 16:21

Роздуми на Хресну дорогу підготувала черниця, яка бореться з торгівлею людьми

Автором текстів буде сестра Еудженія Бонетті, очільниця асоціації «Slaves no more» («Більше не рабині»).
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Одне з найвідоміших богослужінь Страсного Тижня під проводом Папи, яке транслюють у всьому світі, – це Хресна дорога в римському Колізеї. Цього року Папа Франциск довірив підготовку текстів сестрі Еудженії Бонетті зі Згромадження Сестер Місіонерок Богородиці Утішительки. Про це повідомив виконувач обов’язків директора Ватиканського прес-центру Алессандро Джізотті, додаючи, що в центрі уваги роздумів будуть страждання численних жертв торгівлі людьми.

Сестра Бонетті очолює асоціацію «Slaves no more» («Більше не рабині»), засновану 2012 року з ініціативи черниць і мирян, віддавна залучених у боротьбу з торгівлею людьми та в надавання підтримки постраждалим. Черниця двадцять років працює з цією проблемою, яка охоплює тисячі дівчат, насамперед мігранток. Асоціація надає допомогу жінкам і неповнолітнім, які стали жертвами насильства, зловживань чи сучасних форм рабства.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 120 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.