Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа закликав молодь молитися на розарії за мир
16:38 Понеділок 0 100
15-04-2019, 16:38

Папа закликав молодь молитися на розарії за мир

Меса Страстей Господній, яку служив Папа Франциск 14 квітня 2019 року на площі святого Петра, завершилася коротким зверненням до зібраних прочан і молитвою «Ангел Господній».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Дорогі юнаки й дівчата, заохочую вас засвоювати та впроваджувати у щоденне життя вказівки нещодавно оприлюдненого апостольського повчання "Christus vivit", плоду Синоду, що залучив також багатьох ваших ровесників. У цьому тексті кожен із вас може знайти плодотворчі спонуки для свого життя й для зростання у вірі та служінні ближнім», – сказав Папа Франциск, вітаючи учасників Меси, а також усіх юнаків і дівчат, які цього дня, згуртувавшись навколо своїх єпископів, святкували Всесвітній день молоді в дієцезіях світу.

З нагоди цієї неділі Його Святість підготував для всіх, хто прийшов на площу, подарунок – розарії, виготовлені з оливкового дерева Святої Землі для всесвітньої зустрічі молоді в Панамі. «Поновлюю свій заклик до молоді й до всіх молитися на вервиці за мир, особливо за мир у Святій Землі й на Близькому Сході», – сказав Папа. Разом із зібраними на площі він проказав молитву «Ангел Господній», а опісля проїхав панорамним автомобілем між секторами з паломниками.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 121 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.