Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Історична урочиста хода на Пальмову Неділю в Кам'янському
15:09 Понеділок 0 94
15-04-2019, 15:09

Історична урочиста хода на Пальмову Неділю в Кам'янському

14 квітня 2019 року, на Пальмову Неділю, вірні парафії святого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині зібралися на центральній площі міста, щоб визнати віру та проголосити перемогу воскреслого Христа.
Після вступного слова отця Раймунда, відповідального за Неокатехуменальну Дорогу в Україні, брати з Першої неокатехуменальної спільноти Кам’янської парафії отримали пальмові гілки, що стали підтвердженням визнання віри, яке брати публічно складали протягом Великого Посту.


Тепер вони разом із усіма парафіянами пройшли урочистою ходою центральним проспектом міста до храму. Така подія відбулася вперше за довгі роки і, сподіваємося, започаткувала нову традицію.


На Месі були присутні парафіяни й гості не тільки з інших міст України, а навіть із інших країн.

Після Літургії неакатехумени, які пройшли довгий шлях, визнали віру й отримали пальмові гілки, мали змогу разом сфотографуватися на пам’ять про цей день.

Джерело: Парафія святого Миколая

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.