Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Великий Четвер Папа Франциск знову вмиватиме ноги в’язням
17:43 Четвер 0 1 309
4-04-2019, 17:43

У Великий Четвер Папа Франциск знову вмиватиме ноги в’язням

Ватиканський прес-центр поширив повідомлення про те, що Папа Франциск у четвер, 18 квітня, побуває у в’язниці у Веллетрі поблизу Рима, де відслужить Месу «на Господній вечері».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Програма візиту передбачає зустріч із в’язнями, персоналом і правоохоронцями пенітенціарної поліції, а також Месу з обрядом омивання ніг дванадцятьом арештантам.

Папа Франциск уже вп’яте завітає до пенітенціарної установи у Великий Четвер. Коли він був архієпископом Буенос-Айреса, то служив Месу «на Господній вечері» не в кафедральному соборі, а «на периферіях людського існування», тобто в лікарнях, домах для людей похилого віку, притулках для безхатченків чи в’язницях. Цей звичай він привіз до Рима й уже через кілька днів після обрання на Петрове служіння вирішив відслужити таку Літургію в римському виправному закладі для неповнолітніх «Casal del Marmo».

Далі були благодійний заклад «Пресвятої Богородиці Провидіння» для неповносправних (2014), римський пенітенціарний комплекс «Ребіббія» (2015), центр прийняття біженців у Кастельнуово-ді-Порто поблизу Рима (2016), в’язниця для засуджених за особливо тяжкі злочини в Паліано (2017) й римська в’язниця «Regina Coeli» (2018).
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 72 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.