Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Причастя дорослих у бердичівському санктуарії
10:24 Неділя 0 1 607
7-04-2019, 10:24

Перше Причастя дорослих у бердичівському санктуарії

У неділю, 31 березня 2019 року, під час Служби Божої у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія відбулося Перше Причастя дорослих.
Для тринадцяти дорослих парафіян (одинадцяти жінок і двох чоловіків) це був особливий і радісний день, на який вони всі чекали з хвилюванням. Цій урочистій і радісній події передували місяці натхненної праці. З жовтня щочетверга вони відвідували катехези, на яких до Першого Причастя їх готували священики, які служать при парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, зокрема її настоятель отець Рафаїл Мишковський OCD.


Саме настоятель очолив урочисту Службу Божу з нагоди Першого Причастя. У проповіді він дав корисні поради для подальшого християнського життя.

Перше Причастя – це переживання, яке запам’ятовується на все життя й відіграє важливу роль у духовному розвитку. Святе Причастя життєво необхідне кожногому християнинові.

Після Меси причасникам було вручено пам’ятки про Перше Причастя. Усі зробили спільне фото на згадку про цю подію, важливу для парафії та для вірних, які вперше прийняли Ісуса до свого життя. 


Максим Железницький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.