Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск вдячний Богу за те, що зміг бути разом з українським народом і допомогти завдяки акції «Папа для України»
09:12 Вівторок 0 208
12-03-2019, 09:12

Папа Франциск вдячний Богу за те, що зміг бути разом з українським народом і допомогти завдяки акції «Папа для України»

У листі, надісланому через заступника Державного секретаря Святого Престолу, Папа Франциск просить і далі молитися за всіх тих, хто доклався до акції «Папа для України», а також за нього й за його апостольське служіння.Ваше Блаженство та Ваше Преосвященство,

Святіший Отець Франциск сердечно дякує за спільний лист, який ви надіслали йому особисто від себе та від імені Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви і Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні, а також від імені всіх людей, яким була надана допомога в межах акції «Папа для України».

Його Святість також зі щирою радістю отримав запевнення в молитвах та ваші сердечні побажання, підкріплені виявами відданості, вдячності й вірності.

Святіший Отець, зі свого боку, підносить подячні молитви до Господа Бога, багатого милосердям, за всіх людей доброї волі, які відкрили свої серця до страждання України й завдяки жертовності яких акція «Папа для України» стала можливою, і тішиться, що за допомогою акції зміг бути разом з українським народом, який має особливе місце в його батьківському серці.

Всемилостивий Господь ніколи вас не полишає, Він завжди перебуває з усіма вами, готовий вислухати та зміцнити вас у важкі хвилини. Ви є улюбленими Господа нашого Ісуса Христа, Який захотів ототожнити Себе зі стражденними, сам страждаючи у спасенній для всіх нас муці на хресті.

Святіший Отець просить і далі молитися за всіх тих, хто долучився до акції «Папа для України», а також за нього й за його апостольське служіння. Віддаючи усіх вас під опіку Пресвятої Діви Марії, Цариці миру, він від усього серця уділяє апостольське благословення вам, вашим вірним, а також всьому дорогому українському народу.

Користуюся нагодою, щоб передати запевнення у моїй до вас повазі.

З єдністю у Христі

Ватикан, 27 лютого 2019 року

Заступник Державного секретаря Святого Престолу Едгар Пена

Його Блаженству Святославу Шевчукові, Верховному архієпископу Києво-Галицькому
Його Преосвященству Мечиславу Мокшицькому, архієпископу митрополиту Львівському

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий