Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері
11:10 Середа 0 120
17-04-2019, 11:10

Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері

У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.
Текст листа подають Новини з Ватикану.

«Після пожежі, що спустошила значну частину собору Пресвятої Богородиці, єднаюся з вашим смутком і смутком вірних вашої дієцезії, мешканців Парижа й усіх французів. У ці дні Великого Тижня, коли спогадуємо страсті, смерть і воскресіння Ісуса, запевняю вас у своїй духовній близькості та молитві.

Це лихо завдало великої шкоди історичній будівлі. Але я усвідомлюю, що воно завдало удару національному символові, дорогому й улюбленому для всіх парижан і французів різних переконань. Бо собор Пресвятої Богородиці – це архітектурний скарб колективної пам’яті, місце зустрічі під час численних важливих подій, свідок віри й молитви католиків у серці міста.

Дякую пожежникам, які загасили вогонь, за мужність і працю; сподіваюся, що завдяки реставрації та спільним зусилля собор Паризької Богоматері знову зможе стати чудовою прикрасою в серці міста, знаком віри тих, хто побудував матірну церкву вашої дієцезії, архітектурну й духовну спадщину Парижа, Франції та всього людства.

Із цим упованням від щирого серця надсилаю вам, французьким єпископам і вірним вашої дієцезії своє апостольське благословення, а також випрошую Божого благословення для мешканців Парижа й усієї Франції».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:53 Вівторок 0 57 Папа до спортсменів-аматорів: Чесна гра вчить жити У понеділок, 15 квітня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції представників італійської Національної ліги аматорського футболу з нагоди шістдесятої річниці її заснування. До ліги належить понад 12 тисяч різних футбольних об’єднань, зокрема жіночі футбольні команди й команди пляжного футболу; вона об’єднує понад мільйон членів, захоплених футболом.