Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хресна дорога вулицями Житомира
16:08 Неділя 0 349
7-04-2019, 16:08

Хресна дорога вулицями Житомира

Свята Мати Тереза колись сказала: «Що ви можете зробити для змінення миру в усьому світі? Ідіть додому й любіть свою сім’ю». Що ми, віряни, католики, можемо зробити задля миру в Україні? Любити свою сім’ю, тих, хто поруч, а коли сил бракує – випрошувати їх у Того, Хто є джерелом сили й любові. Цьогорічна Хресна дорога вулицями Житомира стала одним великим молитовним закликом до Бога з проханням за наші сім’ї. У рік, присвячений святості подружжя та сім’ї, що більше можна зробити, ніж занести свої прохання до Бога?
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

6 квітня 2019 року на вулиці Житомира вийшла понад тисяча небайдужих – католики й православні разом, як одна велика родина. Ініціаторами й організаторами цієї Хресної дороги стали священики житомирських парафій. Вірні з інших конфесій також відгукнулися на заклик.

На початку ходи перед храмом святого Йоана з Дуклі зібралося чимало людей. Важкий дерев’яний хрест від стояння до стояння несли представники різних парафіяльних груп, священики, черниці, а також представники греко-католицької парафії. Глибокі роздуми, які написали сестри-бенедиктинки, допомагали глибше пережити дорогу, яку пройшов наш Господь (текст Хресної дороги).

На кількагодинну ходу центральними вулицями міста зважилися люди різного віку, від батьків із маленькими дітьми до старших осіб. Вони подолали понад 3 км шляху. Мабуть, не залишилося серед цих людей байдужого, у чийому серці пройдена дорога не залишила б глибокого відбитку. Хотілося дякувати Богові за все й завжди, приймаючи усе, що Він нам дає, навіть тоді, коли обставини здаються безнадійними, а серце сповиває сум.

Дякуймо і пам’ятаймо, що Бог є Любов, а любов не може бути джерелом зла. У хвилини зневіри не думаймо, що Бог покинув нас… Він страждає разом із нами!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.