Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » За мир в Україні та в українських родинах: Хресна дорога в Рожищі на Волині
12:42 Середа 0 83
17-04-2019, 12:42

За мир в Україні та в українських родинах: Хресна дорога в Рожищі на Волині

Цьогорічна Вербна Неділя в місті Рожище на Волині була особлива: тут після короткої перерви знову відновилася добра традиція спільного молебню Хресної дороги вулицями міста.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Цього року про мир в Україні та в українських сім’ях спільно молилися віряни римо-католицької парафії Переображення Господнього, греко-католицької парафії святого Йоана Богослова та православні. Молебень відбувся за спільною ініціативою отця каноніка Романа Бурника, настоятеля римо-католицької парафії, й отця Сергія Василіва, настоятеля греко-католицької парафії.

До Хресної дороги приєдналися священики й черниці з інших парафій: римо-католики – настоятель з Олики отець Юрій Погнерибка, настоятель із Торчина отець Олександр Гамалійчук і черниці за Згромадження Сестер Бенедиктинок Місіонерок; греко-католики – митрофорний протоієрей отець Роман Бегей, отець Тарас Омельчук, отець Ігнатій Гвоздик ЧСВВ, отець диякон Олександр Іванко й сестри зі Згромадження Божого Провидіння.

Хресна хода розпочалася від каплиці святого Йоана Богослова УГКЦ, де отець Сергій Василів закликав усіх присутніх до молитви. Роздуми під час окремих стоянь вели почергово усі присутні отці. Перехожі часто зупинялися й уважно прислухалися до молитви.

Закінчилася Хресна дорога у храмі Переображення Господнього. Отець канонік Роман Бурник і отець Сергій Василів звернулися до присутніх із подякою за спільну молитву. Вірні також мали нагоду вшанувати поцілунком реліквії Господнього Хреста.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 79 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.