Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Єпископи Європи на зустрічі у Мінську: «Церква вірить у молодь і ставиться до неї з повагою і довірою»
16:26 Вівторок 0 105
3-10-2017, 16:26

Єпископи Європи на зустрічі у Мінську: «Церква вірить у молодь і ставиться до неї з повагою і довірою»

«Церква глибоко вірить у молодь і ставиться до неї з повагою і довірою, як мати до своїх дітей», – йдеться у заключному зверненні Ради Єпископських Конференцій Європи, опублікованому в Мінську під час щорічної Пленарної асамблеї.
Питання молоді − тема наступного Папського синоду − було одним з головних питань зустрічі очільників Єпископських Конференцій Європи, яка проходила у столиці Білорусії з 28 вересня до 1 жовтня.

«Мінлива безформна культура, в якій ми живемо, доведений до відчаю повсюдний індивідуалізм, що породжує невпевненість і самотність, і деякі конфлікти і несправедливість, які до сих пір глибоко шкодять великому благу миру − це ті причини, − йдеться у зверненні, − які спонукають нас бути поруч з людьми і допомогти їм відчути, що Євангеліє є проголошенням великого «так» життю, любові, свободі, радості: це наше «так» Христу».

«Ми хотіли б, – підсумовують президенти Єпископських конференцій, − щоб слово Ісуса дійшло до серця Європи: «Не бійся, я з тобою». Не бійся, стара Європо, бути сама собою, віднови шлях отців, які мріяли, щоб ти стала домом народів і націй, родючою матір’ю дітей і цивілізацій, землею відкритого і повного гуманізму. Так, не бійся, довірся! Церква, з її глибоким досвідом людськості, є твоїм другом: з поглядом, зверненим до Христа, та Євангелієм в руці вона іде з тобою до майбутнього примирення, справедливості і миру».

Римсько-Католицьку Церкву України на зустрічі ієрархів Європи представляв Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.


Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на Католицький оглядач

По темі:
Послання Папи до учасників Пленарної Асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи
Мінськ: Пленарна зустріч Ради Єпископських Конференцій Європи


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:47 Четвер 0 55 19 листопада відзначатиметься перший в історії Всесвітній день бідних
19 листопада відзначатиметься перший в історії Всесвітній день бідних. Цей день встановив Папа Франциск на закінчення Ювілею Милосердя, і він покликаний нагадати всій християнській спільноті про борг допомоги бідним і нужденним, людську гідність яких зневажають.