Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Нехай же спорт сприяє культурі зустрічі
13:48 Вівторок 0 185
17-07-2018, 13:48

Папа Франциск: Нехай же спорт сприяє культурі зустрічі

У посланні, надісланому через Державного cекретаря Святого Престолу організаторам семінару про спорт у Ріо-де-Жанейро, Папа Франциск висловив упевненість, що спорт – це не лише форма розваги, а й засіб розбудови культури зустрічі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Організаторами семінару на тему «Спорт як засіб загальнолюдського, економічного й соціального розвитку» стали фонд «Getulio Vargas», FIFA і Міжнародний центр спортивнх досліджень. Його заплановано на 25 серпня.

Папа заохочує «й надалі підтримувати спорт як практикування чеснот, що допомагає інтегральному зростанню людей і розвиткові спільнот... Спорт – це не лише форма розваг, а насамперед засіб для розбудови культури зустрічі, братерства й солідарності, надійний шлях до створення більш мирного та справедливого світу».

Слідами ватиканської конференції про спорт

Організатори семінару надихаються результатами ватиканської конференції на тему спорту, яку 2016 року організувала Папська рада у справах культури. Першу доповідь про спорт і віру виголосить монсеньйор Мелькор Санчес де-Тока, заступник секретаря цієї ради, який також очолює рух «Спорт на служінні людству».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:53 Вівторок 0 51 Папа до спортсменів-аматорів: Чесна гра вчить жити У понеділок, 15 квітня 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції представників італійської Національної ліги аматорського футболу з нагоди шістдесятої річниці її заснування. До ліги належить понад 12 тисяч різних футбольних об’єднань, зокрема жіночі футбольні команди й команди пляжного футболу; вона об’єднує понад мільйон членів, захоплених футболом.