Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочистості у Більшівцях
11:31 Вівторок 0 267
17-07-2018, 11:31

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив урочистості у Більшівцях

15 липня до cанктуарію Миру і Поєднання в Більшівцях на Івано-Франківщині прибув архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Перед храмом його зустріли настоятель Дому отців францисканців конвентуальних отець Гжегож Ванат OFMConv i делегат Провінційного настоятеля Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні отець Станіслав Кава OFMConv. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Митрополит Львівський очолив відпустову Месу, на якій були присутні учасники цьогорічного паломництва миру і поєднання. Він розпочав проповідь такими словами: «Знову дорога віри привела нас до цього санктуарію. Одні прибули сюди як паломники миру і поєднання, крокуючи в пішому паломництві упродовж кількох днів. Інші приїхали автобусом чи машинами, щоби приєднатися до спільної молитви, а деякі просто замкнули двері своїх домівок і прийшли до своєї Матері. У цьому паломництві єднає нас одна мета – подивитися в очі Матері й віддати Їй свої повсякденні справи, не завжди легкі й радісні, не завжди щасливі та приємні. Але хочемо зробити це з готовністю почути і вслухатися в повчання Божої Матері».


Архієпископ Мечислав Мокшицький підкреслив, що двері до Матері Миру і Поєднання завжди відчинені. Він закликав усіх присутніх молитися за мир, припинення воєн і безпечне сьогодення. «Молімося також за одне за одного, щоб ми були людьми добра і миру. Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу наші суперечливі думки, щоб ми мали одне серце і одного духа. Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу наші слова, щоб ми ними ніколи нікого не ображали, а лише підносили на дусі та зміцнювали віру. Тут, у Матері Миру і Поєднання, довіряємо Богу нашу батьківщину, щоб вона для кожного була місцем щасливого життя, без принижування інших. Тут, у Матері Миру і Поєднання, просімо Бога, щоб ми були спільнотою Церкви, обдарованою миром і єдністю в наших словах, думках і вчинках», – закликав архієпископ.


Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.