Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Панама готується зустріти 300 тисяч юних паломників
17:36 Субота 0 278
16-06-2018, 17:36

Панама готується зустріти 300 тисяч юних паломників

Під час другої міжнародної підготовчої зустрічі, що відбувалася від 7 до 10 червня у столиці Панами, члени місцевого оргкомітету СДМ, представники католицької Церкви Панами й місцевих інституцій зустрілися з делегатами з усіх континентів, щоб представити напрацювання для наступного всесвітнього паломництва молоді. 
Про це повідомляють Новини Ватикану.

«Це була дуже важлива й добре організована зустріч, яка допомогла нам усім краще зрозуміти очікування й деякі побоювання делегатів і паломників з усіх куточків світу», – зазначив отець Александре Аві Мелло, секретар Дикастерії у справах мирян, сім’ї та захисту життя, який очолював цей захід.

Зустріч організаторів із потенційними паломниками

Понад 300 делегатів – представників 80 Конференцій єпископів і 35 міжнародних рухів і спільнот – зібралися в Панамі, щоб обговорити останні деталі організації Світового дня молоді, який там відбуватиметься наприкінці січня наступного року. Це була нагода зустрітися з місцевим оргкомітетом та ознайомитися з логістикою.

Представники різних частин світу також розповіли про те, чого католицька молодь чекає від паломництва й зустрічі з Папою. «Ця зустріч викликає в мене великий ентузіазм, який хочу розділити з молоддю Близького Сходу. Сподіваюся, що зможу переконати багатьох взяти участь у СДМ, щоб зустрітися з цією гостинною спільнотою», – розповідає Фірас Вехбе, молодіжний координатор у Лівані, який планує привезти до Панами приблизно 100 юнаків і дівчат.

Панама очікує 300 тисяч прочан

За даними місцевого оргкомітету, Панама готова прийняти щонайменше 300 тисяч зареєстрованих паломників у супроводі священиків і єпископів, і близько 5 тисяч міжнародних волонтерів, які ділитимуться з іншими своїми талантами і вірою. Більшість із них, імовірно, прибуде з країн Центральної Америки, де з великим ентузіазмом приймали паломництво символів СДМ – хреста й ікони.

«Не забуваємо про те, що ми готуємо, насамперед, подію, пов’язану з таємницею спасіння», – підкреслив архієпископ Мірослав Адамчик, Апостольський Нунцій у Панамі, посилаючись на свідчення багатьох юнаків і дівчат, які через участь у Світових днях молоді чи молитву перед їхніми символами відкрили для себе Господню любов.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:32 Середа 0 103 Папа: Християнин поширює мир, починаючи від спільноти, в якій живе Ісус не каже, що «будеш блаженним», але називає учнів блаженними, і в цьому – перша правда християнського життя: його суть не в тому, щоб дотримуватися переліку приписів чи пізнати сукупність доктрин, а в тому, щоб знати, що в Ісусі ми – любі діти Небесного Отця. Цими роздумами Папа Франциск розпочав проповідь під час Меси, яку 5 лютого 2019 року очолив у спорткомплексі Шейха Зайда в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.