Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 27 червня 2018 року)
15:18 Середа 0 210
27-06-2018, 15:18

Офіційний ватиканський бюлетень (середа, 27 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Уранці 27 червня на площі святого Петра відбулася загальна аудієнція Папи Франциска для вірних. Його Святість звернувся до паломників із повчанльним словом на тему Декалога.

Уже традиційно перед аудієнцією Папа відвідав ватиканську залу Павла VI, де зустрівся з тими паломниками, які з певних причин (зокрема, за станом здоров’я) не можуть бути присутні на площі, та звернувся до них із коротким вітальним словом. Опубліковано відеозвіт і фоторепортаж про цю подію.

***

Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції монсеньйора Хоакіна Ґімено Лаґоза, єпископа Комодоро Рівадавіа (Аргентина).

***

Оголошено про такі відставки та призначення:
  • Папа Франциск прийняв відставку з посади ординарія дієцезії Дарвін (Австралі) єпископа Деніеля Юджина Гарлі;
  • Його Святість номінував новим єпископом-ординарієм дієцезії Дарвін (Австралія) преподобного Чарльза Віктора Еммануіла Гаучі, клірика архідієцезії Аделаїда, дотеперішнього кафедрального адміністратора; опубліковано коротку біографію номінанта;
  • Папа номінував єпископа-коад’ютора для дієцезії Нова Ігуансу (Бразилія). Ним став єпископ Жільсон Андраде да Сільва, дотеперішній титулярний єпископ Ноба і єпископ-помічник архідієцезії Сан Сальвадор да Байя; опубліковано коротку біографію номінанта;
  • Папа Франциск номінував нового голову Агенції Святого Престолу в справах оцінки та сприяння якості освіти в церковних університетах і на церковних факультетах. Ним став преподобний Анджей Стефан Водка CSSR.

***

3 липня відбудеться прес-конференція, присвячена зустрічі Його Святості Папи Франциска з очільниками християнських Церков і спільнот Близького Сходу. Зустріч запланована на 7 липня 2018 року в Барі (Італія). У прес-конференції візьмуть участь кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації у справах Східних Церков, і кардинал Курт Кох, голова Папської ради сприяння єдності християн.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.