Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято в Липниках Львівської архідієцезії
17:49 Четвер 0 309
31-05-2018, 17:49

Храмове свято в Липниках Львівської архідієцезії

31 травня, у свято Відвідин Пресвятої Діви Марії, парафія в Липниках Львівської області переживала храмове свято й відпуст.
Як повідомляє на своїй сторнці у Facebook парафія Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця ПДМ у Стрілецькому, Службу Божу очолив та виголосив проповідь отець доктор Казимир Гавлюк, нотаріус Митрополичої Курії Львівськї архідієцезії. Разом із ним урочисто співали «Te Deum» священики, черниці та вірні з деканату й численні гості. 

Цим відпустом розпочалася підготовка до святкування 110-ї річниці консекрації храму та 30-ї – від повернення святині після часів комунізму. Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 656 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».