Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » По всій Україні на урочистість Божого Тіла пройшли процесії з Пресвятими Дарами
15:36 Вівторок 0 4 495
5-06-2018, 15:36

По всій Україні на урочистість Божого Тіла пройшли процесії з Пресвятими Дарами

У неділю, 3 червня, католики з усіх куточків України вшановували Євхаристійного Ісуса, вийшовши на вулиці процесіями з нагоди урочистості Пресвятих Тіла і Крові Христових.
Учора КМЦ уже писав про процесії в Києві, Харкові, Львові, Житомирі, Бердичеві. Проте свято, звісно, не обмежилося лише великими містами.

У Шаргороді Вінницької області отці францисканці й вірні організували процесію з парафії Пресвятого Серця Ісуса мікрорайону Розкіш до храму святого Флоріана. Ідучи з Ісусом, укритим у Пресвятих Дарах, 8 кілометрів, вони просили про необхідні благодаті та дякували за отримані. 
У Нікополі Дніпровської області вірні молилися на вулицях міста разом з отцем Збігнєвом Бескуром. Під час процесії співали фрагменти Євангелій, які розповідають про встановлення Таїнства Євхаристії. 
У Тальному Черкаської області отець Станіслав Інжиєвський молився на території храму святої Анни, а віряни підтримували його молитву урочистими співами.
У Новограді-Волинському Житомирської області на спільну молитву в урочистість Божого Тіла зібралися вірні з парафій Христа Царя Всесвіту і Воздвиження Всечесного Хреста зі своїми священиками, отцем деканом Віталієм Луковським, отцем Яном Сафінським і отцем Сергієм Кагановичем.
Урочисте Євхаристійне святкування в селі Сусли Житомирської області очолив отець Ян Сафінський.


Парафія Святого Духа у Червонограді святкувала як Перебування Господа серед нас у Пресвятих Дарах, так і те, що маленькі парафіяни вперше прийняли Його до своїх сердець. 
У Черкасах, у парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці, відбулося Виставлення Пресвятих Дарів, а вірні разом із настоятелем отцем Леонідом Ліпецьким молилися Літанію до Пресвятого Серця Ісуса. Вони зібралися довкола Господнього Столу, бо парафія не має змоги проводити процесії через відсутність храму. 


У Городку на Хмельниччині відбулася урочиста процесія, в якій брали участь отці-мар'яни, священики з Вищої духовної семінарії Святого Духа та дієцезіальні священики, які служать у цьому місті, а також семінаристи, сестри та численні вірні.
У Тульчині Вінницької області отець Петро Фурман молився перед Пресвятими Дарами разом із вірними на вулицях міста.


Отець Лукаш Грон провів процесію у місті Кодима Одеської області.Фото з урочистіості Пресвятих Тіла і Крові в парафії святого Станіслава, єпископа і мученика, в місті Балта Одеської області знаходимо на сторінці вікарія Ростислава Рябова.У Самборі на Львівщині римо-католики і греко-католики молилися разом.
У Гусятині в Тернопільській області Господь крокував вулицями міста під балдахіном.У Полтаві отець, тримаючи в своїх руках Дароносицю з Пресвятим Тілом Христа, благословляв усіх присутніх. 
За всі ці події та за інші Божі дари завдячуємо Господові. Нехай буде прославлений Ісус, укритий у Пресвятому Таїнстві Євхаристії!

Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.