Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Захищати сім'ю означає захищати Бога. Зустріч священників з отцем Даріушем Око в Зарічанах
11:42 Четвер 0 278
14-06-2018, 11:42

Захищати сім'ю означає захищати Бога. Зустріч священників з отцем Даріушем Око в Зарічанах

13 червня, під покровительством святого Антонія з Падуї, у Зарічанах відбувся черговий тур зустрічей сталої формації священників Київсько-Житомирської дієцезії. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Головним доповідачем на зустрічах був отець Даріуш Око, польський душпастир, публіцист, науковий працівник Університету Йоана Павла ІІ у Кракові й душпастир лікарів Краківської архідієцезії. Зустріч була присвячена темі, яка останнім часом стає дедалі актуальніша для України та яку насильно впроваджують у життя суспільства через відповідні лобі – гендерної ідеології. 

У доповіді отець Доріуш Око звернув увагу на походження цієї ідеології, яка бере свій початок із праць Вільгельма Райха, що жив на зламі ХІХ і ХХ століть. Ця ідеологія розвивалася протягом ХХ століття в розвинених країнах, добробут яких, як говорив один із ідеологів гендеру, сприяє, щоб люди забули те, що вони забули Бога. 

Ця ідеологія б’є в саму природу людини, редукуючи її до «людино-тварини», вона є проявом ненависті до святості родини, яка сотворена на образ Бога – тому програти в цій битві означало би програти Самого Бога. Серед багатьох інструментів цієї ідеології можна побачити підміну термінів на більш лагідні та прийнятні, зокрема, навів приклади професор, термін «педофілія» замінюють на «секс між поколіннями», «зоофілія» ж отримує назву «секс між видами» тощо. Мета цієї ідеології – опанувати свідомість цілого суспільства, фактично даючи кожній людині утопію щастя від статевого співжиття без жодних меж та з відкиненням будь-яких етичних норм. 

Ще одним доповідачем був пан Адріан Буковинський, який на практиці протистоїть цій новій чумі в нашій державі. Він, звернувшись до статистики, показав коріння проблем.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий