Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Хмельницькому відбулися одразу три турніри з футзалу
13:14 П'ятниця 0 1 220
19-01-2018, 13:14

У Хмельницькому відбулися одразу три турніри з футзалу

У місті Хмельницькому 13 січня за ініціативи Спортивного душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії відбулися традиційні турніри з футзалу у трьох вікових категоріях (12-14 років, 15-17 років та від 18 років) та різдвяна зустріч із ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії, єпископом Леоном Дубравським.
На початку програми відбулася Служба Божа у храмі Христа Царя Всесвіту, яку очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії. Йому співслужили отець Олександр Бурмістров – віце-директор Спортивного душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії, отець Олександр Язловецький – ректор Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку, та інші священики, які прибули на змагання.
Після Служби всі учасники, семінаристи та єпископ співали колядки біля вертепу. Потім відбулося ділення облаткою та жеребкування турніру.
На змагання прибули здебільшого команди Кам’янець-Подільської дієцезії та команда-гість – ФК «Кармель» із Бердичева (Київсько-Житомирська дієцезія).  Кам’янець-Подільську дієцезію представляли парафіяльні команди з Хмельницького (дві парафії), Писарівки, Маниківців, Кам’янець-Подільського, Мурафи, а також команда Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку.
Турнір у віковій категорії від 18 років відбувався в училищі №25. Турніри у вікових категоріях 12-14 та 15-17 років відбувалися у спортивному комплексі «Новатор». У турнірі від 18 років, який мав назву «Кубок Святого Йоана Боско» змагалися шість команд із Кам’янця-Подільського, Городка, Писарівки, Маниківців, Мурафи та Хмельницького.  Переможцем турніру стала команда «Katedra» з Катедрального храму святих апостолів Петра та Павла, Кам’янець-Подільський. Друге місце зайняла команда «Давид» із парафії Пресвятого Серця Ісуса, Маниківці, а третє – команда «Кайрос» із парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Писарівка.
Турніри 12-14 років та 15-17 років мали однакову назву – «Кубок Трьох царів». У наймолодшій віковій категорії змагалися три команди: дві з Хмельницького та команда з Мурафи. Перемогу в турнірі здобула команда «Magnificat» із парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Мурафа; другими стали юні футболісти з команди ХФК «Сіон», парафія Христа Царя Всесвіту, Хмельницький, а третє місце посіла команда «Fortes» із парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, Хмельницький.

У турнірі у віковій категорії 15-17 років змагалися п’ять команд: з Мурафи, зі Жмеринки, з Бердичева та дві з Хмельницького. Перше місце здобула команда ХФК «Сіон» з парафії Христа Царя Всесвіту, Хмельницький, друге – ФК «Кармель» із Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, Бердичів, а третє місце – ХФК «Agema Dei» з парафії Святого Олексія, Жмеринка.
Наступними турнірами, які заплановані Спортивним душпастирством Кам’янець-Подільської дієцезії, стануть жіночі змагання з волейболу наприкінці лютого.

Максим Железницький
Фото - Ольга Закриницька

За темою:
Католицький футбол об’єднує парафії з різних міст України
Бог врятував угорського хлопця від прірви і зробив його зіркою футболу
У Бердичеві відбувся Кубок Святого Йоана Павла ІІ з міні-футболу

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:09 Середа 0 48 Християнський табір для дітей "Ковчег Ноя" у Харкові З 12 по 16 серпня при парафії Святого Сімейства на Олексіївці пройшов денний християнський табір для дітей. Щоденно діти у ігровій формі розважали над однією з п’яти радісних таємниці Розарію.