Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма Апостольської подорожі Папи Франциска до Ірландії
09:22 Середа 0 220
13-06-2018, 09:22

Програма Апостольської подорожі Папи Франциска до Ірландії

Ватиканський прес-центр оприлюднив програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Ірландії, запланованої на кінець серпня з нагоди ІХ Всесвітньої зустрічі сімей.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Перший день – субота, 25 серпня

Як і кожна міжнародна подорож Папи, цей візит розпочнеться вильотом з римського міжнародного аеропорту «Фюмічіно». О 10:30 за місцевим часом літак прибуде в Дублін.

З аеропорту Його Святість вирушить до резиденції Президента Ірландії, де відбудеться офіційна церемонія привітання, поєднана з візитом ввічливості до глави держави. Далі в Дублінському замку Папа зустрінеться з представниками влади, дипломатами та мешканцями Ірландії й виголосить першу промову.

На пообіддя заплановані відвідини прокаферального собору Пресвятої Марії, приватний візит до осередку, де опікуються бездомними сім’ями. Увечері ж Папа приєднається до учасників зустрічі сімей, прибувши на Свято родин на стадіоні «Croke Park», і виголосить промову.

Другий день – неділя, 26 серпня

Уранці в неділю Папа вирушить у паломництво до Марійного санктуарію в Ноку, де попровадить молитву «Ангел Господній». Повернувшись до Дубліна, він очолить завершальну Месу ІХ Всесвітньої зустрічі сімей, після якої зустрінеться з єпископатом Ірландії. Далі – церемонія прощання, відліт і повернення до Рима через аеропорт Чіампіно.

За темою:
Ми всі зобов’язані освячувати одне одного. Слово Папи Франциска на загальній аудієнції 6 червня 2018 року
Папа Франциск: Дітям потрібно гратись і вчитися, а не гарувати за копійки
Папа: Християнське свідчення – бути сіллю і світлом для інших

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий