Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Заклики Папа Франциска про припинення торгівлі людьми й олімпійське перемир’я
14:00 Середа 0 864
7-02-2018, 14:00

Заклики Папа Франциска про припинення торгівлі людьми й олімпійське перемир’я

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 7 лютого 2018 року, Папа Франциск звернувся з закликом з нагоди Всесвітнього дня молитви за припинення торгівлі людьми, який відзначатимемо 8 лютого, у день літургійного спомину святої Жозефіни Бакіти. Цьогоріч його тема – «Міграція без торгівлі людьми. "Так" свободі! "Ні" торгівлі людьми!»
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Маючи мало можливостей послуговуватися законними каналами, чимало мігрантів вирішують ризикнути, скориставшись іншими шляхами, на яких на них чигають різні зловживання, експлуатація й рабство. Кримінальні структури, задіяні в торгівлю людьми, використовують ці мігрантські маршрути, щоби приховати свої жертви серед мігрантів і біженців. Заохочую, отже, всіх – громадян та інституції – об’єднати зусилля для запобігання торгівлі людьми й забезпечення жертвам захисту й допомоги. Молімося за те, щоби Господь навернув серця торгівців людьми (що за огидна назва!) й дав надію на повернення свободи тим, хто страждає від цього ганебного лиха», – закликав Святий Отець.

Папа також згадав про південнокорейський Пхенчхан, де у п’ятницю, 9 лютого, відбудеться відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор, у яких візьмуть участь 92 країни. «Традиція олімпійського перемир’я цього року набирає важливого значення: делегації обох Корей пройдуть під одним прапором і змагатимуться як одна команда. Цей факт пробуджує надію на світ, де конфлікти розв’язують мирним шляхом діалогу й у взаємопошані, як цього навчає, зокрема, спорт», – сказав він.

Понтифік привітав МОК, спортсменів, владу й народ Корейського півострова. «Усіх вас супроводжую своїми молитвами, підтверджуючи зобов’язання Святого Престолу підтримувати кожну слушну ініціативу на користь миру й зустрічі між народами. Нехай же ці Олімпійські ігри стануть великим святом дружби й спорту! Нехай же Бог благословить вас і оберігає!» – побажав Папа.

За темою:
Послання Папи Франциска до Римської Курії (частина 1)
Послання Папи Франциска до Римської Курії (частина 2)
Послання Папи Франциска на Великий Піст 2018
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.