Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Третій день Апостольської подорожі Папи до Колумбії: анонс
14:32 П'ятниця 0 62
8-09-2017, 14:32

Третій день Апостольської подорожі Папи до Колумбії: анонс

Третій день Апостольської подорожі Папи Франциска до Колумбії, 8 вересня 2017 року, присвячений темі «Примиритися з Богом, з колумбійцями та зі створінням».

Події та богослужіння за участю Папи відбуватимуться у місті Вільявісенсіо, розташованому 90 кілометрів на південний схід від Боґоти, куди Папа прибуде літаком.

Відразу з аеропорту Святий Отець вирушить до виставково-ярмаркового центру «Catama» на околиці міста, який може вмістити до мільйона осіб. Там Папа відслужить Святу Месу, під час якої проголосить блаженними єпископа Хесуса Еміліо Харамільйо Монсальве та священика Педро Марію Раміреса Рамоса, які стали жертвами бойовиків. Початок богослужіння – о 9:30 за місцевим часом (17:30 – за київським). У Євхаристії зокрема візьмуть участь представники корінних народів і жертви насильства.

Після обіду й короткого відпочинку Папа поїде до парку «Las Malocas» на сході міста, де відбудеться зустріч у намірі національного примирення. Згідно з виразним бажанням Святого Отця, вона матиме молитовний характер, а не форму мітингу чи політичної акції. У ній візьмуть участь представники жертв насильства, військові, правоохоронці й колишні партизани. Щодо останніх варто зауважити, що йдеться про тих, хто давніше склав зброю та вже інтегрований у життя колумбійського суспільства.

Символічною буде присутність на заході обгорілого хреста з місцевості Бохая – свідка мінометного обстрілу церкви бойовиками FARC 2002 року, внаслідок якого загинули майже 120 людей.

Як символом примирення з природою буде висаджено дерева в парку Засновників – найбільшому парку Вільявісенсіо, який розкинувся на площі 6 гектарів. Цю місцевість називають «Воротами Амазонії», тому жест Папи буде дуже промовистий. Крім того, Святий Отець зупиниться на молитву біля Хреста національного примирення, встановленого 2012 року.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Перша Свята Меса Папи в Колумбії

Папа в Колумбії: Мирне співжиття керується не законом сили, але силою закону

Папа прибув до Колумбії та заохотив молодь вулиці не втрачати надію

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
13:43 Неділя 0 30 Папа: Бог бажає дати усім ту ж саму винагороду – спасіння, життя вічне

«У сьогоднішньому євангельському уривку чуємо притчу про робітників (пор. Мт. 20, 1-16), покликаних протягом дня, яку Ісус розповідає, щоб вказати на два аспекти Божого Царства: перший, що Бог прагне покликати усіх, щоб працювали для Його Царства; другий, що наприкінці Він бажає дати усім ту ж саму винагороду, тобто, спасіння, життя вічне», – мовив Святіший Отець до зібраних на площі Святого Петра паломників та побожних туристі, які прибули у неділю, 24 вересня 2017 р., у Ватикан, щоб почути недільне повчання Глави Католицької Церкви, проказати із ним Богородичну молитву «Ангел Господній» та отримати його Апостольське благословення.

Слово Папи Франциска / Новини з Ватикану 15:43 Четвер 0 48 Папа: свідомість нашої гріховності відчиняє нам двері Божого милосердя

«Дверима, щоб зустріти Ісуса, є визнати себе грішником», – наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Месу у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у четвер, 21 вересня 2017 року. Того дня, коли Римсько-Католицька Церква спогадує святого апостола Матея, проповідник зосередив свою увагу на його наверненні.