Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст Матері Божої Святого Розарію в Жовкві на Львівщині
17:47 Вівторок 0 264
9-10-2018, 17:47

Відпуст Матері Божої Святого Розарію в Жовкві на Львівщині

7 жовтня у храмі святого Лаврентія в Жовкві відбувся відпуст Матері Божої Святого Розарію. Урочистість очолив ректор Вищої духовної семінарії у Брюховичах отець Петро Бжеський, який виголосив принагідну проповідь.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У Месі взяли участь віряни, священики з жовківського деканату, гості з Кєльце разом зі священиком, душпастирі УГКЦ, отці василіяни й сестри домініканки. На завершення Літургії відбулася євхаристійна процесія центральною площею міста, під час якої віряни зі священиками молилися Розарій. Біля фігури Матері Божої на Ринковій площі Жовкви всі отримали благословення Пресвятими Дарами. Насамкінець отець прелат Юзеф Легович подякував за спільну молитву, отець Петро Бжеський освятив вервички та вручив їх двом дітям, які готуються до Першого Причастя, а священики поблагословили усіх присутніх на святі дітей.

Після відпусту відбулася зустріч священиків жовківського деканату, де обговорили поточні справи й запланували спільні ініціативи на найближчий час.

З 1997 року в жовківському храмі вшановують образ Матері Божої Святого Розарію – копію чудотворної ікони з колишнього тутешнього домініканського храму, оригінал якої зберігається в монастирі домініканців у Варшаві. Папа Йоан Павло II освятив корони жовківського образу у Львові 2001 року.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий