Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Мудрість часу»: Папа прагне підкреслити зв’язок поколінь під час Синоду про молодь
13:43 Середа 0 277
10-10-2018, 13:43

«Мудрість часу»: Папа прагне підкреслити зв’язок поколінь під час Синоду про молодь

«Мудрість часу» – так називається глобальний проект, покликаний сприяти оновленню союзу між поколіннями. Це також назва книжки, у якій зібрані життєві історії з коментарями Папи Франциска. Нарешті, це гасло, під яким у вівторок, 23 жовтня 2018 року, з нагоди Загальної асамблеї Синоду єпископів, у Папському інституті «Augustinianum» у Римі відбудеться зустріч Його Святості з молоддю та літніми людьми.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Аби прямувати в майбутнє, потрібні минуле, глибоке коріння, сміливість і здорова утопія. Ось чого я хочу: нового світу, що переживатиме оновлені обійми між молоддю та похилими віком», – каже Папа Франциск.

Молодь і похилі віком з усього світу в діалозі з Папою

У зустрічі з Папою разом із юнаками й дівчатами та бабусями й дідусями з різних куточків світу візьмуть участь також архієпископ Панами Хосе Домінґо Улльоа Мендьєта, що очолює оргкомітет Світового дня молоді 2019, й отець Антоніо Спадаро SJ, директор часопису «La Civiltà Cattolica».

Під час зустрічі ітиметься, зокрема, про ініціативу, натхненником якої став Його Святість. У рамах цього проекту в понад 30 країнах світу зібрано 250 інтерв’ю. Утілювала його група видавництв під координацією видавництва «LoyolaPress» зі США та за фінансової підтримки неурядової організації «Unbound».

Папа коментує життєві історії


Серед плодів проекту – книжка, яка одночасно побачить світ у США та в Італії. Готують також видання іншими мовами. До книжки ввійшли деякі життєві історії, зібрані в інтерв'ю, з коментарями Папи Франциска в діалозі з отцем Антоніо Спадаро – упорядником італійської версії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий