Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск вилетів до Колумбії. Розпочалася ХХ Апостольська подорож
12:39 Середа 0 935
6-09-2017, 12:39

Папа Франциск вилетів до Колумбії. Розпочалася ХХ Апостольська подорож

У середу, 6 вересня 2017 р., приблизно об 11:15 місцевого часу, з римського міжнародного аеропорту Фюмічіно, вилетів спецрейс італійської авіакомпанії «Alitalia» AZ4000 в напрямку столиці Колумбії міста Богота. 

На борту авіалайнера Airbus330 Папа Франциск вирушив у свою ХХ Апостольську подорож, в рамках якої відвідає 29-ту країну за час свого понтифікату. Після понад 12-годиного перельоту літак приземлиться на базі ВПС біля аеропорту Боґоти.

Перед тим, як вирушити у свою чергову Апостольську подорож, Папа Франциск, як звичайно, ввірив її під опіку Пресвятої Богородиці. Ввечері 5 вересня, він відвідав Папську базиліку Santa Maria Maggiore, де помолився перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці спасіння римського люду. Крім того, Святий Отець поклав на престол перед образом букет квітів в кольорах колумбійського прапора.
Ще однією особливістю Апостольських подорожей став аспект солідарності, пов’язаний з від’їздом Папи з «Дому святої Марти» до аеропорту. Цього разу, перед початком подорожі, Святий Отець зустрівся з двома родинами у складі 5 осіб, які втратили свої помешкання під час нещодавніх літніх пожеж на периферіях Риму. На даний момент ними, від імені Папи, опікується Апостольська Елемозінерія.
Згідно з програмою, приземлення літака в аеропорту Боґоти заплановане на 16:30 місцевого часу (00:30 – київського). В аеропорту відбудеться церемонія привітання. Святого Отця зустрічатиме Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос Кальдерон, представники влади та єпископату, а також група вірних. Після короткої церемонії та представлення делегацій, Папа панорамним автомобілем від’їде до Апостольської Нунціатури, що буде його резиденцією під час перебування в Колумбії.
Зважаючи на тривалий переліт, вечір першого дня подорожі призначений на відпочинок. Організатори передбачають, що на вулицях міста очікуваного гостя вітатимуть до 700 тисяч осіб. Перед входом до нунціатури його привітає група вірних, що виконають традиційні колумбійську пісні та танці.

КМЦ нагадує, що ХХ Апостольська подорож Папи Франциска, яка здійснюється до Колумбії, триватиме п'ять днів і завершиться 10 вересня.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа до колумбійців: Їду вчитися вашої витривалості в шуканні миру

Колумбія: 30-й «Тиждень миру» в особливому контексті

Колумбія: молитовне чування в очікуванні Папи

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.