Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа закликає в жовтні щодня молитися на вервиці за Церкву
14:48 Неділя 0 3 105
30-09-2018, 14:48

Папа закликає в жовтні щодня молитися на вервиці за Церкву

Ватиканський прес-центр повідомив про заклик Папи Франциска до всіх вірних протягом жовтня щодня молитися на вервиці за Церкву.
Новини з Ватикану цитують повідомлення прес-центру, опубліковане в суботу, 9 вересня 2018 року: «Його Святість вирішив запросити вірних усього світу щодня молитися на вервиці протягом усього Марійного місяця жовтня, щоб, єднаючись як Божий люд у сопричасті й покаянні, просити Пречисту Діву Марію й архангела Михаїла захистити Церкву від диявола, який завжди намагається віддалити нас від Бога й розділити».

Папа запрошує вірних завершувати молитву на вервиці давнім Марійним благанням «Під Твою милість». «Папа Франциск просить усіх вірних світу, – читаємо в повідомленні, – молитися словами цього прохання, щоби Пречиста Діва Марія взяла Церкву під Свій покров, щоб захистила її від напастей лукавого, великого обвинувача, і допомагала їй дедалі більше усвідомлювати провини, помилки та зловживання, вчинені сьогодні й колись, і без вагань боротись, аби зло не перемогло».

Папа Франциск також закликав протягом усього жовтня після молитви на вервиці проказувати молитву до святого архангела Михаїла, яку уклав Папа Лев ХІІІ: «Святий Михаїле, архангеле, захищай нас у боротьбі: будь нашим захисником проти напастей і підступів диявольських. Покірно просимо, нехай Бог його подолає, а Ти, о Князю Небесного Воїнства, Божою силою скинь у пекло сатану і злих духів, що блукають світом для знищення душ. Амінь».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий