Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято Розарію в Крисовичах на Львівщині
15:27 Четвер 0 343
11-10-2018, 15:27

Свято Розарію в Крисовичах на Львівщині

– Ангеле, підкажи, чим я можу втішити Серце Марії?
– Молися на вервиці!
– А що це таке вервиця?
– Вервиця – це молитовні роздуми про радісні, скорботні, славні та світлі таємниці життя Ісуса Христа і Марії.
7 жовтня 2018 року, на спомин Діви Марії, Цариці Розарію, діти й молодь Крисовицької парафії з допомогою сестри М. Кароліни поставили містерію на честь Богородиці, заохочуючи до глибшого зрозуміння сенсу розарієвої молитви.

Як розповідають Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії, діти показали чотири частини Розарію: радісну, світлу, скорботну та славну – створюючи вінець троянд для Божої Матері та вшановуючи Її за приклад вірності Богові у всіх ситуаціях життя.


Діва Марія – взірець того, як радіти з Божих діл, як жити вірою та бути світлом для ближніх, як зустрічати й переживати життєві труднощі та як славити й величати Воскреслого Христа. І цього можна навчитися в Неї, молячись Розарій.

Вервиця захоплює простотою. Це не лише молитва – це чудовий засіб освячення і духовного зростання, одна з найкращих шкіл християнського життя.


Молімося на вервиці й ми, з упевненістю, що наші молитви йдуть прямо до неба, випрошуючи потрібні благодаті, особливо благодать миру, спокою та злагоди в родинах, спільнотах, в Україні й у цілому світі. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий