Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа прибув до Колумбії та заохотив молодь вулиці не втрачати надію
10:13 Четвер 0 78
7-09-2017, 10:13

Папа прибув до Колумбії та заохотив молодь вулиці не втрачати надію

З майже півгодинним випередженням запланованого графіку, у середу, 6 вересня, кілька хвилин після 16:00 місцевого часу (опівночі – київського), літак з Папою Франциском на борту приземлився в Боґоті, столиці Колумбії, місті «на 2600 метрів ближчому до зірок», як стверджує його гасло, посилаючись на висоту над рівнем моря, на якій воно розташоване. Прибути швидше не завадила і зміна маршруту, спричинена ураганом Ірма.

При трапі літака Святого Отця зустрів Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос Кальдерон з дружиною та Апостольський Нунцій Етторе Балестреро. Далі привітання від дітей, між якими – Емануель, син Клари Рохас, яка 2002 року була викрадена силами FARC та кілька років була заручником, утримувана в колумбійських джунглях. Він подарував Папі білого голуба з порцеляни.

Далі відбулося представлення делегацій, в той час як молодь виконувала хореографічні постановки. Тоді Святий Отець привітав групу хворих та людей з інвалідністю, що були присутні в аеропорту, між якими – діти та військові, які постраждали внаслідок бойових дій. Аплодисменти й радість приблизно тисячі людей, що були в аеропорту, доповнив ентузіазм сотень тисяч осіб, що вітали гостя вздовж 15-кілометрового переїзду до нунціатури.

Коли Папа прибув до дипломатичного представництва, його зустріла група вірних, що виконала традиційні колумбійські пісні та танці. Між ними – діти й підлітки вулиці, а також ті, що втягнуті у наркотичну залежність чи перебувають в інших складних життєвих ситуаціях. Вони подарували Святому Отцеві традиційне колумбійське пончо та свою радість, а Наступник святого Петра, у свою чергу, закликав їх «ніколи її не втрачати», разом з надією. «Нехай же ніхто ніколи не зможе викрасти у вас надію», – побажав він, перед тим, як попрощатися.

Свій перший «робочий» день ХХ Апостольської подорожі Папа Франциск розпочне зустріччю з предтавниками влади, що відбудеться о 9:00 місцевого (17:00 - київського) часу в президентському палаці.

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Колумбія: 29-та країна, яку відвідує Папа Франциск

Папа Франциск вилетів до Колумбії. Розпочалася ХХ Апостольська подорож

Представлення і програма подорожі Папи до Колумбії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
13:43 Неділя 0 29 Папа: Бог бажає дати усім ту ж саму винагороду – спасіння, життя вічне

«У сьогоднішньому євангельському уривку чуємо притчу про робітників (пор. Мт. 20, 1-16), покликаних протягом дня, яку Ісус розповідає, щоб вказати на два аспекти Божого Царства: перший, що Бог прагне покликати усіх, щоб працювали для Його Царства; другий, що наприкінці Він бажає дати усім ту ж саму винагороду, тобто, спасіння, життя вічне», – мовив Святіший Отець до зібраних на площі Святого Петра паломників та побожних туристі, які прибули у неділю, 24 вересня 2017 р., у Ватикан, щоб почути недільне повчання Глави Католицької Церкви, проказати із ним Богородичну молитву «Ангел Господній» та отримати його Апостольське благословення.

Слово Папи Франциска / Новини з Ватикану 15:43 Четвер 0 48 Папа: свідомість нашої гріховності відчиняє нам двері Божого милосердя

«Дверима, щоб зустріти Ісуса, є визнати себе грішником», – наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Месу у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у четвер, 21 вересня 2017 року. Того дня, коли Римсько-Католицька Церква спогадує святого апостола Матея, проповідник зосередив свою увагу на його наверненні.