Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для підлітків у Бердичеві
11:38 Четвер 0 544
11-10-2018, 11:38

Реколекції для підлітків у Бердичеві

Якщо подивитися в очі страху, то стає не так уже й страшно. За таким принципом підлітки разом із сестрами гоноратками переживали реколекції в Бердичеві.
29 хлопців і дівчат віком 12–14 років разом із сестрами Зитою Вроною, Надією Опришко й Домінікою Хмелевською брали участь у реколекціях від 5 до 7 жовтня. Учасники приїхали з Ворзеля, Києва, Коростеня, Полонного; не погордували запрошенням і місцеві молоді католики. Попровадив реколекції отець Віктор Матушевський SAC. У Таїнствах Євхаристії та Покаяння учасникам служив отець Роман Савицький з парафії святої Варвари.


Упродовж цих трьох днів підлітків супроводжували слова «Не бійся!». Виявилося, що якщо знати більше про страх, механізми його впливу та методи боротьби з ним, то стає не так і страшно. Звісно ж, насамперед тому, що ми маємо дбайливого Небесного Отця, Який здатний знищити будь-який наш страх і повсякчас підтримує нас. Одна з учасниць реколекцій, Вероніка з Києва, ділиться враженнями: «Я давно хотіла поїхати в Бердичів, і нарешті моя мрія збулася. Реколекції були дуже цікавими, корисними, повчальними. Я зрозуміла, що не потрібно боятися змін у житті. З Богом не потрібно нічого боятися. Він нас завжди захистить... Все було дуже цікаво, і їхати звідси не хочеться».


Нехай Господь буде прославлений в усьому!

Малі сестри Непорочного Серця Марії дякують Господові Богу, cестрі Maртi Вйонцек за щирість, гостинність, підтримку, допомогу, а також сестрам, якi привезли учасників, передусiм сестрі Терезi Захарченко SCM, сестрі Домiнiцi Хмелевськiй SCM, сестрі Надiï Опришко SCM. Щира подяка отцеві Віктору Матушевському SAC за проведення реколекцій і гарне висвітлення теми, а отцеві Роману Савицькому – за служіння в Таїнствах Євхаристії та Сповіді.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий