Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Росії бойкотують «Starbucks» за підтримку «Planned Parenthood»
10:15 П'ятниця 0 428
5-10-2018, 10:15

У Росії бойкотують «Starbucks» за підтримку «Planned Parenthood»

Деякі люди щороку витрачають сотні доларів на каву в «Starbucks», не здогадуючись, що так опосередковано спонсорують найбільшу в світі мережу абортаріїв «Planned Parenthood».
Як повідомляє портал PCh24.pl із посиланням на nczas.com, росіяни зреагували бойкотом на появу мережі кав’ярень «Starbucks» у списку спонсорів організації «Planned Parenthood», діяльність якої, зокрема, охоплює аборти, дослідження на тілах убитих ненароджених дітей і продаж їхніх клітин іншим лабораторіям.

Заклик до бойкоту можна знайти на Фейсбук-сторінці Всеросійського громадського руху «За життя». «Деякі люди щороку витрачають сотні доларів на каву в "Starbucks". Більшість із них не знає, що "Starbucks" безпосередньо спонсурує найбільшу на світі мережу абортаріїв "Planned Parenthood". 2015 року в Росії було 100 кав’ярень "Starbucks". Кожен ковток кави, придбаної там, сприяє вбивству найбільш незахищених членів нашої людської родини», – ідеться в повідомленні.

«Planned Parenthood» – це некомерційна організація, яка промує так звані безпечні аборти. Їхні опоненти з усього світу підкреслюють, що ця організація провадить платні абортивні пункти й поширює абортивні медикаменти й обладнання. Останніми роками набули розголосу порушення закону з боку працівників «Planned Parenthood», зокрема надання згоди на аборт 13-річній дівчинці без повідомлення у відповідні служби й торгівля органами ненароджених дітей.

Кілька років тому, після оприлюднення відео, у якому журналісти за обідом домовлялися з представницею «Planned Parenthood» про ціни на органи абортованих дітей, такі великі компанії, як «Coca-Cоla», «Xerox» чи «Ford», почали вимагати видалити їх зі списку спонсорів організації. Ресурс Gosc.pl тоді оприлюднив список інших 38 компаній-партнерів «Planned Parenthood», серед яких – такі гіганти, як «AT&Т», «Аvon», «Bank of Americа», «Converse», «Deutsche Bank», «Energizer», «ExxonMobil», «Johnson & Johnson», «Levi Strauss», «Microsoft», «Nike», «PepsiCo», «Pfizer», «Progressive» тощо.

Джерела – PCh24.pl, cultureshiftforlife.com, gosc.pl, nсzas.com

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий