Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Католики в Україні ініціюють #RosaryChallenge у відповідь на молитовний заклик Папи Франциска
12:36 Вівторок 1 7 551
2-10-2018, 12:36

Католики в Україні ініціюють #RosaryChallenge у відповідь на молитовний заклик Папи Франциска

Його Святість запросив вірних в усьому світі щодня протягом місяця жовтня молитися Розарій.
За традицією, жовтень присвячений Діві Марії, Цариці Розарію. Папа Франциск закликав, єднаючись в молитві та покаянні, «щодня молитися на вервиці протягом усього Марійного місяця жовтня, щоб, єднаючись як Божий люд у сопричасті й покаянні, просити Пречисту Діву Марію й архангела Михаїла захистити Церкву від диявола, який завжди намагається віддалити нас від Бога й розділити».

Католики в Україні підтримали прохання Папи про посилену  молитву. Сестра Едіта Марія Улман із Місійного Згромадження Сестер Служниць Святого Духа з Хмельницького ініціювала #RosaryChallenge у відповідь на цей заклик. Приєднатися до ініціативи запрошені всі люди доброї волі, незалежно від конфесійної приналежності.

#RosaryChallenge – це знак єдності людей у бажанні перемагати зло добром, конкретними вчинками милосердя.

Умови #RosaryChallenge, які учасники передають своїм друзям у соцмережі Facebook та Instagram:  
  1. Молитва за єдність Церкви – принамні один десяток Розарію щодня (1 «Отче наш» + 10 «Богородице Діво»).
  2. Добрий учинок.
  3. Відео (фото) твого Розарію.
  4. Запрошення для трьох друзів.

Ця ініціатива католиків в Україні – знак солідарності з Папою Франциском, який просить усіх вірних світу молитися, «щоби Пречиста Діва Марія взяла Церкву під Свій покров, щоб захистила її від напастей лукавого, великого обвинувача, і допомагала їй дедалі більше усвідомлювати провини, помилки та зловживання, вчинені сьогодні й колись, і без вагань боротись, аби зло не перемогло».

До першого #RosaryChallenge від Папи черниця запросила приєднатися журналістів Сакена Аймурзаєва й Сергія Іваницького, а також представницю молодіжної спільноти з Хмельницького Анну Брилу. Але ініціатори молитви наголошують, що всім охочим долучитися до #RosaryChallenge не обов’язково чекати особистого запрошення – варто починати молитися й робити добро вже одразу, ділитися цією ініціативою зі своїми друзями, поширювати відео з позначкою #RosaryChallenge.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Ольга
Додав Ольга
3 жовтня 2018 16:53
Хай Господнє Милосердя буде над нами!