Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Відпуст у львівській Митрополичій Вищій духовній семінарії святого Йосифа
18:26 Понеділок 0 197
19-03-2018, 18:26

Відпуст у львівській Митрополичій Вищій духовній семінарії святого Йосифа

19 березня, на урочистості святого Йосифа в каплиці львівської Митрополичої Вищої духовної семінарії святого Йосифа у Брюховичах відпустову Месу очолив генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, який відзначає сьогодні свої іменини.
 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Із ним служили настоятель Митрополичої базиліки о. прелат Ян Нікєль, префект семінарії о. Петро Дохтич, священики із семінарії та ті, які служать у Львові.

Проповідь виголосив настоятель Дому отців паллотинів у Брюховичах о. Петро Ворва SAC.

Серед прибулих гостей була присутня генеральна настоятелька Згромадження сестер святого Йосипа юзефіток с. Яна Пшетак CSSJ.

Після Євхаристії почалася адорація Пресвятих Дарів, а потім процесія з фігуркою Святої Родини.

Наостанок святому Йосифу, покровителю семінарії, промовили акт завірення, який щороку поновлюють під час цієї урочистості.

Окрему подяку склали жертводавцям і вірним, які моляться за вихованців і викладачів семінарії.

За темою:

У Брюховичах завершилося 50-те засідання Конференції римсько-католицьких єпископів України
Уділення послуг лекторату й аколітату у Вищій духовній семінарії святого Йосифа у Брюховичах
Римсько-католицьке теологічне товариство відзначило 94-ту річницю

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.