Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск у червні побуває в Неаполі
15:06 Вівторок 0 45
12-02-2019, 15:06

Папа Франциск у червні побуває в Неаполі

Про візит Папи Франциска до Неаполя, запланований на 21 червня, у понеділок, 11 лютого 2019 року, повідомив Алессандро Джізотті, виконувач обов’язків директора Ватиканського прес-центру. Його Святість побуває там, щоб узяти участь у зустрічі на тему «Богослов’я після "Veritatis Gaudium" у середземноморському контексті», яку організовує Південноіталійський Папський богословський факультет.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Програма візиту передбачає лише участь у зустрічі, урочисте прилюдне засідання якої відбудеться на площі перед навчальним закладом. Папа Франциск виголосить промову, зосереджену на темі заходу, а після обіду повернеться до Ватикану.

Зі спільнотою Неаполя Його Святість зустрічався чотири роки тому, 21 березня 2015 року. Тоді він поспілкувався з молоддю, богопосвяченими особами й духовенством, хворими та в’язнями, помолився в санктуарії в Помпеях й відслужив Месу на центральній площі міста.

Апостольська конституція Папи Франциска «Veritatis Gaudium» щодо церковних університетів і факультетів була оприлюднена рік тому, 29 січня 2018 року.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.