Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Оприлюднена програма апостольської подорожі Папи Франциска до Марокко
15:49 Неділя 0 70
10-02-2019, 15:49

Оприлюднена програма апостольської подорожі Папи Франциска до Марокко

Ватиканський прес-центр оприлюднив програму Апостольської подорожі Папи Франциска до Марокко, що відбудеться 30 і 31 березня 2019 року.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Субота, 30 березня

30 березня Його Святість прибуде до міжнародного аеропорту столиці Марокко міста Рабат, де відбудеться офіційна зустріч. Церемонія привітання пройде в королівському палаці й буде поєднана з візитом ввічливості до короля Мухамеда VI. Опісля Папа зустрінеться з представниками влади, дипломатичного корпусу і громадянського суспільства. До програми дня входять також відвідини Мавзолею Мухамеда V, інституту Мухамеда VI й зустріч з мігрантами в дієцезальному осідку «Карітасу».

Неділя, 31 березня

Наступного дня Папа побуває в соціальному центрі, розташованому в передмісті Темара. Пізніше в катедральному соборі столиці відбудеться зустріч зі священиками, богопосвяченими особами та представниками Екуменічної ради Церков. Після обіду Папа очолить Месу, а потім відбуде до аеропорту, щоб вирушити до Італії.

Папа Франциск побуває тільки в Рабаті; візиту до Касабланки, який анонсували раніше, не відбудеться.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.