Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про завдання церковного братства: Бути закваскою солідарності
12:46 Субота 0 55
13-04-2019, 12:46

Папа про завдання церковного братства: Бути закваскою солідарності

У п’ятницю, 12 квітня 2019 року, Папа Франциск зустрівся з іспанськими паломниками: з нагоди 400-річчя затвердження своїх статутів до Ватикану прибули члени Братства Поясу Пресвятої Богородиці з міста Тортоси. Оновлення зв’язку між цим об’єднанням вірних і Петровим престолом стало для Його Святості нагодою поділитися думками про те, що означає бути «братством».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Закваска солідарності

Папа наголосив на важливості перебування братів у єдності. Він зауважив, що, іноді, між братами може виникати сварка, але «вони вміють підтримувати шукання добра, що неможливе без миру та гармонії між ними». Натомість, коли не роблять цього, то «страждають».

«Братерські узи милосердної любові єднають їх з єпископом, а через нього – з Папою. Вони є важливим даром, що збагачує, але також включає особливу місію: бути закваскою солідарності в суспільстві», – сказав він.

Жити братерством

За словами Папи, завданням Братства є «нести братерство в кожну суспільну сферу». Присутність в різних дієцезальних дійсностях є свідченням того, що Церква є «домом, сім’єю, місцем прийняття та любові, в якому всі, особливо, убогі та маргіналізовані, почувається частиною».

«Жити як браття в єдності вимагає зусилля та зречень, але запевняю вас, що воно того варте, бо є знаком перед завжди розділеним суспільством, а це не мода сьогодення, бо поділи постійно були соціальним гріхом. Ось чому кожен вияв братерства й солідарності є потрібним. Заохочую вас бути витривалими в цьому завданні, щоб ви були перед світом знаком того братерства, яке походить від Бога», – підсумував Святіший Отець.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:10 Середа 0 120 Співчуття Папи Франциска з приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері У вівторок, 16 квітня 2019 року, Папа Франциск надіслав архієпископові Паризькому Мішелю Апетіту повідомлення зі співчуттям із приводу пожежі в соборі Паризької Богоматері.