Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Генеральний візит паулістів у Львові
10:37 Четвер 0 248
21-06-2018, 10:37

Генеральний візит паулістів у Львові

17-19 червня 2018 року у львівській спільноті паулістів відбувся генеральний візит. Провели його двоє паулістів з Рима: отець Віто Фраккьолля, генеральний вікаріій і брат Луїджі Бофеллі, генеральний радник. Супроводжував гостей з Італії отець Богуслав Земан, провінціал паулістів у Польщі й Україні.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У неділю ввечері гості відвідали католицьку радіопрограму та розповіли слухачам про перше враження від Львова. У понеділок відбулися розмови з паулістами, які працюють у Львові. Також брати мали змогу ознайомитися з діяльністю Видавництва святого Павла.

На закінчення візиту паулісти зустрілися з Митрополитом Львівським архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Львівська спільнота належить до польсько-українського регіону Товариства святого Павла. Генеральний візит відбувається кожні три роки та пов’язаний із номінацією нового отця провінціала для даного регіону.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:29 Середа 0 110 Запрошуємо на урочистість проголошення санкутуарію святого Йосифа в Гнівані «Бідні грішники, незалежно від величини ваших потреб, зверніться про допомогу до святого Йосифа! Приходьте до святого Йосифа зі щирою упевненістю і спокоєм, що ваші прохання будуть вислухані».
Свята Тереза від Ісуса