Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Офіційний ватиканський бюлетень (п'ятниця, 22 червня 2018 року)
15:41 П'ятниця 0 96
22-06-2018, 15:41

Офіційний ватиканський бюлетень (п'ятниця, 22 червня 2018 року)

Прес-центр Святого Престолу повідомляє про такі події:
Опубліковано текст прес-конференції, яку Папа Франциск дав на борту літака, повертаючись до Рима після екуменічного паломництва до Женеви з нагоди 70-річчя заснування Всесвітньої ради Церков. Папа відповів на запитання чотирьох журналістів (зі швейцарського видання «L’Illustre», з німецької католицької агенції CIC, з «Іспанського радіо» та з американської католицької агенції «Zenit»).

***

Журналістів, акредитованих при Святому Престолі, запрошуть у понеділок, 25 червня, на прес-конференцію з нагоди презентації XXIV Загальної асамблеї Папської академії «Pro vita» («За життя»). Асамблея відбуватиметься з 25 до 27 червня 2018 року в Новій залі Синодів у Ватикані.

***

Його Святість Папа Франциск приняв відставку з посади ординарія дієцезії Кавіенг (Папуа Нова Гвінея) єпископа Амброзія Кіапсені MSC, та номінував єпископом Кавіенга монсеньйора Рохуса Йозефа Татамаі MSC, дотеперішнього єпископа Берейна.

***

Папа Франциск номінував Апостольского адміністратора для сиро-малабарської митрополичої архієпархії Ернакулам-Ангамалі (Індія). Ним став єпископ Яків Манатодат, сиро-малабарський ординарій Палгата.

***

Його Святість Папа Франциск сьогодні вранці вділив аудієнції:
  • Високопреподобному братові Джакомо Далла Торре дель Темпіо ді Сангвінетто, правителю й генеральному магістрові Суверенного військового Мальтійського ордену, та особам, які його супроводжували;
  • кардиналові Фернандо Філоні, префекту Конгрегації євангелізації народів;
  • монсеньйорові Жану-Марі Спейшу, титулярному архієпископу Сульчі, Апостольському Нунцієві в Гані.
Крім того, Папа зустрівся з учасниками з'їзду Ради організацій, які допомагають Східним Церквам (ROACO), та з учасниками Генерального капітулу Товариства Божого Слова.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий