Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Гріх старить серце людини, але воскреслий Христос його оновлює
09:14 Вівторок 0 241
17-04-2018, 09:14

Папа: Гріх старить серце людини, але воскреслий Христос його оновлює

У неділю, 15 квітня 2018 року, Папа Франциск здійснив пастирський візит до Корвіале – одного з римських периферійних кварталів, де зустрівся з громадою парафії святого Павла від Хреста та відслужив Месу.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Тут розташований так званий «Serpentone», уперекладі «змій» – 11-поверховий житловий комплекс, що простягнувся на цілий кілометр, де мешкаэ близько семи тисяч осіб, здебыльшого похилих віком. Ця римська периферія часто асоціюється зі злочинністю й убогістю.

Насамперед Понтифік зустрівся з дітьми, які відвідують заняття катехизму, та відповів на питання деяких із них. Діти запитували, який його улюблений фрагмент з Євангелія, чи неохрещені люди теж Божі діти; питали, що він відчув, ставши Папою. Його Святість охоче розповів, що його улюблений уривок з Євангелія – покликання митаря Матея, бо в ньому бачимо, як Ісусові вдалось перемінити його серце. Він також пояснив дітям, що всі є дітьми Божими, навіть і неохрещені та віряни інших релігій. Щодо обрання Папою, Понтифік відповів, що відчув мир і те, що цього хотів Господь Бог.

Особливо зворушливою була зустріч із хлопчиком Емануелем, який, плачучи, прошепотів своє запитання Папі на вухо і дозволив, аби Папа розповів про це вголос. Хлопчик недавно втратив батька, який не був вірянином, але, незважаючи на це, охрестив своїх чотирьох дітей і «був дуже добрим татом». Папа запевнив хлопчика, що Господь Бог має серце батька і, напевно, не покинув його тата. «Тепер він із Богом, – сказав Понтифік. – Молися за нього і часто з ним розмовляй».

Потім Його Святість мав окрему зустріч із літніми та хворими людьми, з убогими та з людьми, що мають проблеми з правосуддям, і з їхніми родинами.

Другою частиною Папиного пастирського візиту була Меса в парафіяльному храмі, перед якою Папа уділив Тайну Сповіді кільком парафіянам.

Коментуючи літургійні читання дня, Понтифік зазначив, що, побачивши воскреслого Ісуса, учні засумнівалися, бо істина ще не ввійшла в їхнє серце. Він наголосив, що гріх старить серце людини, робить його закам’янілим, але воскреслий Христос його оновлює й омолоджує.

«Просімо в Господа, аби ця парафіяльна громада отримала благодать бути спільнотою, сповненою пасхальною радістю, щоби кожен мав тверду віру і зустрів у своєму житті воскреслого Христа», – мовив наостанок Папа Франциск.

За темою:
Папа: Тіло – не перешкода й не в’язниця для душі
Папа до політичних лідерів: узгодити спільні дії на користь миру
Папа: університети повинні бути лабораторією діалогу

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:37 Субота 0 51 Папа: різдвяні ялинка та вертеп допомагають споглядати Таємницю Бога Папа Франциск подякував жертводавцям за різдвяну ялинку та вертеп, які цього року прикрасили площу Святого Петра, та нагадав про їхнє символічне значення в контексті приходу Божого Сина в наш світ.