Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до політичних лідерів: Узгодити спільні дії на користь миру
10:34 Понеділок 0 173
16-04-2018, 10:34

Папа до політичних лідерів: Узгодити спільні дії на користь миру

«Я серйозно стурбований нинішньою ситуацією у світі, де, незважаючи на засоби, доступні міжнародній спільноті, важко узгодити спільні дії на користь миру в Сирії та в інших регіонах світу. У той час, як невпинно молюся за мир та закликаю всіх людей доброї волі й надалі робити так само, знову звертаюсь до всіх політичних лідерів, щоби перемогли справедливість і мир», – мовив Понтифік у неділю, 15 квітня 2018 року, після молитви «Царице неба», вимовленої із десятками тисяч паломників і побожних туристів на площі святого Петра у Ватикані.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Свій заклик Папа Франциск скеровує до всіх людей доброї волі, а, зокрема, до політичних лідерів, на другий день після того, як Сполучені Штати Америки, Великобританія та Франція вразили деякі військові об’єкти в Сирії, щоби знищити гіпотетичний запас хімічної зброї на території країни. Це ще один заклик Понтифіка заохотити міжнародну спільноту, зокрема, ООН, до спільних дій задля встановлення справедливості та миру у світі.  

За темою:
Папа: Тіло – не перешкода й не в’язниця для душі
Богослужіння Папи Франциска на квітень-травень 2018
Папа: Що таке справжня свобода?

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Вівторок 0 124 Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку П’ять тисяч паломників із Сальвадору й Латинської Америки, які брали участь у канонізації святого Оскара Ромеро, 15 жовтня 2018 року зустрілися з Папою Франциском у залі Павла VI.