Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Університети повинні бути лабораторією діалогу
15:09 Понеділок 0 139
16-04-2018, 15:09

Папа: Університети повинні бути лабораторією діалогу

«Університет повинен протистояти складним етичним і культурним проблемам, які випливають із епохальних змін, що відбуваються в сучасному світі», – наголосив Папа Франциск, приймаючи 14 квітня 2018 року делегацію університету Віланови з Філадельфії, найстаршого католицького університету штату Пенсильванія, заснованого 1842 року Чином Отців Августиніянів.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Понтифік вказав, що цей американський університет є спадкоємцем величезної спадщини святого Августина й був заснований для того, щоби зберігати й передавати католицьку традицію новим поколінням студентів, які, подібно до святого Августина, шукають справжній сенс і цінність життя.

«Залишаючись вірним цьому баченню, університет повинен враховувати складні етичні й культурні проблеми, які випливають з епохальних змін, що відбуваються в нашому світі», – наголосив Його Святість, висловлюючи сподівання, що університет вірно виконуватиме своє завдання, передаючи інтелектуальні, духовні й моральні цінності, які зможуть приготувати молодих людей до мудрої й відповідальної участі  у великих дебатах, що творять майбутнє нашого суспільства.

Папа Франциск підкреслив, що університети повинні бути лабораторіями діалогу й зустрічі на служінні істині, справедливості й захисовті людини на всіх рівнях. Це, на думку Понтифіка, особливо стосується католицьких навчальних закладів, які роблять цінний внесок у місію Церкви, сприяючи справжньому та цілісному зростанню людської особистості.

За темою:
Папа: Тіло – не перешкода й не в’язниця для душі
Папа до політичних лідерів: узгодити спільні дії на користь миру
Папа: Що таке справжня свобода?

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Вівторок 0 124 Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку П’ять тисяч паломників із Сальвадору й Латинської Америки, які брали участь у канонізації святого Оскара Ромеро, 15 жовтня 2018 року зустрілися з Папою Франциском у залі Павла VI.