Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Церква – не клітка Святого Духа. Папина подяка на завершення реколекцій для Курії
09:03 Субота 0 287
24-02-2018, 09:03

Церква – не клітка Святого Духа. Папина подяка на завершення реколекцій для Курії

«Дякуємо, отче, за те, що ви говорили нам про Церкву, що допомогли нам відчути Церкву, оте мале стадо, і що перестерегли нас, аби не применшувати його бюрократичними проявами світськості», – сказав Папа Франциск, складаючи подяку отцеві Жозе Толентіно де Мендонсі за духовні вправи для Римської Курії, які завершилися у п’ятницю, 23 лютого 2018 року.
Як повідомляє Радіо Ватикану, Папа Франциск, підсумовуючи пережите під час реколекцій, подякував отцеві Жозе за нагадування про те, що «Церква – не клітка Святого Духа, що Святий Дух діє також і поза нею». Адже проповідник, цитуючи різні джерела, показав, цей «універсальний Божий Дух, призначений для всіх» діє в «невіруючих, у “язичниках”, у людях із інших віровизнань».

«Сьогодні теж є чимало “Корниліїв”, “сотників”, “Петрових в’язничних сторожів”, які переживають внутрішні пошуки й уміють розпізнати, коли їх щось кличе. Дякуємо за цей заклик без страху та закам’янілості відкриватися, аби бути податливими у Святому Дусі, не муміфікуючись у структурах, які нас замикають», – сказав Папа, просячи проповідника й надалі молитися за учасників цих духовних вправ.

За темою:
Напитися з власної спраги. Четвертий день реколекцій для Папи і Курії
Новозавітні жінки. Третій день реколекцій Папи Франциска та Римської Курії
Спрага і сльози. В Аріччі тривають реколекції Папи Франциска та Римської Курії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 109 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.