Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Слов’янську в рамках акції «Папа для України» розпочато нову програму
11:53 Субота 0 1 105
24-02-2018, 11:53

У Слов’янську в рамках акції «Папа для України» розпочато нову програму

За фінансування акції «Папа для України» у Центрі психологічного відновлення «Промир» з лютого до квітень діятиме програма для постраждалих від воєнних дій на Сході України.
Про це повідомляє сайт акції "Папа для України".

У межах проекту «Допомога постраждалим унаслідок бойових дій» мешканцям Слов’янського та Лиманського районів надано можливість безплатно брати участь у групових заняттях і отримувати індивідуальні консультації фахівців.

Роздратування, безсоння, агресія, тривога – усе це наслідки пережитих воєнних дій, які негативно впливають на фізичне та психічне здоров’я дорослих і дітей. На жаль, не кожен здатен самостійно надати собі допомогу, зате в Центрі можна зняти напругу, гармонізувати психоемоційний стан, покращити настрій у групах психологічної підтримки та групах роботи з тілом, у «барабанному» колі або в сенсорній кімнаті.

Команда професійних психологів «Промир» має спеціальну підготовку та досвід роботи з травмами війни й уже понад три роки надає комплексну психологічну допомогу населенню. У рамках першої хвилі акції 2017 року Центр був оснащений оргтехнікою, інструментами й обладнанням для терапії, було облаштовано сенсорну кімнату. 

Центр психологічного відновлення «Промир» знаходиться за адресою: м. Слов’янськ, вул. Торська, 45 (у приміщенні «Станції юних техніків»). Деталі за телефоном: 066 076 6326.

За темою:
Понад 2 млн грн в межах акції «Папа для України» виділено на капремонт опікового відділення у Краматорську
Тисячі мешканців Мар’їнки і Красногорівки отримали котли і тверде паливо в рамках акції «Папа для України»
Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті: «Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України"»
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.