Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фігура святого Йосипа з Великого Ходачкова
15:16 Субота 0 544
24-02-2018, 15:16

Фігура святого Йосипа з Великого Ходачкова

17 лютого 2018 року черниці з тернопільської спільноти Згромадження святого Йосипа – сестра Давіда Мушинська і сестра Оксана Борисова – разом із душпастирями парафії отцем настоятелем Андрієм Маліґом і отцем Мар’яном Музичка відвідали родину сестри Еміліани Бєляк у Великому Ходачкові неподалік від Тернополя. Там одна з парафіянка Юзефа Пахолек протягом останніх 40-а років опікувалася фігурою святого Йосипа, яка раніше знаходилась у храмі Великого Ходачкова.
Про це повідомляє сайт Згромадження Сестер Святого Йосипа (CSSJ).

У часи комуністичної влади храм був закритий і знищений. Тепер нечисленні парафіяни доїжджають до храму в Тернополі. Пані Юзефа, яка усвідомлює свій можливий скорий відхід до Дому Отця, вирішила передати цінну реліквію в надійні руки, а саме: до монашого дому Сестер Святого Йосипа у Тернополі. Для розради в часи розлуки отець Андрій та сестри подарували пані Юзефі образ Милосердного Ісуса й альбом про святого Зигмунда Гораздовського.

За темою:
Чвертьстолітній Ювілей сестер йосифіток у Тернополі
Ювілей 25-ліття діяльності Згромадження Сестер Святого Йосипа в Шепетівці та Україні
«Слухати, щоби любити» – зустріч богопосвячених осіб у Більшівцях Львівської архідієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.