Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папська аудієнція для сім'ї ув'язненої за віру Асії Бібі та жертви «Боко Харам» Ребеки Бітрус
11:45 Неділя 0 436
25-02-2018, 11:45

Папська аудієнція для сім'ї ув'язненої за віру Асії Бібі та жертви «Боко Харам» Ребеки Бітрус

У суботу, 24 лютого 2018 р., Папа Франциск на приватній аудієнції спілкувався із сім'єю Асії Бібі, пакистанської християнки, яка вже 9 років перебуває в в'язниці, засуджена до смертної кари за звинуваченням у богохульстві, та з Ребекою Бітрус, нігерійкою, яка протягом двох років була в полоні екстремістського угруповання «Боко Харам». Понтифік назвав жінок справжніми мученицями.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Чоловік і молодша донька Асії Бібі та Ребека Бітрус цими днями гостюють у Римі, в італійської гілки Папського фонду «Допомога Церкви в потребі», яка організувала ініціативу «Червоний Колізей». На знак солідарності з переслідуваними за віру увечері 24 лютого червоним підсвічували усесвітньовідому римську споруду та два символи нещодавнього переслідування християн: кафедральний собор святого Павла в Мосулі на півночі Іраку й маронітську церкву святого Іллі в Алеппо в Сирії.

«Дякую за вашу працю. Ви добре чините!» – сказав Папа Франциск, коментуючи цю ініціативу під час аудієнції для проводу Фундації та свідків переслідувань. Про це йдеться в комюніке, яке після зустрічі поширила «Допомога Церкви в потребі».

«Це була надвичайна зустріч, – розповів Алессантро Монтедуро, директор італійського осередку «Допомоги Церкви в потребі». – Вона тривала добрих 40 хвилин, а центральними складовими були віра та надзвичайна духовність. Не лише духовність Його Святості, а й цих стражденних дівчат і чоловіка Асії Бібі. Ми молилися разом із Папою. Це був чудовий момент. Він хотів, щоби ми зробили це всі разом, своїми мовами, так що Ейшам, донька Асії Бібі, молилася мовою урду, а Ребека, жертва "Боко Харам", мовою гауса. Спочатку ми проказали “Отче наш”, а потім “Радуйся, Маріє”. Це була дуже емоційна мить».

Алессантро Монтедуро розповів, що перед поїздкою до Італії Айшам відвідувала маму у в'язниці й сказала, що їде до Рима й бачитиме Папу. «Якщо зустрінеш Папу, – відповіла та, – поцілуй його від мене». Саме з обіймів і поцілунку розпочалася зустріч із Понтифіком, сповнена любові та свідченням близькості, віри й солідарності, вираженими цими обіймами.

За темою:
Папа до дітей-сиріт: Не засуджуймо дорослих за слабкість
Папа: Божий люд шукає пастирів, здатних утішати
Папа: Молімося за навернення сердець, аби зростала любов

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:32 Середа 0 40 Папа Франциск відвідає Марокко Директор Ватиканського прес-центру повідомив, що Папа Франциск на запрошення Його Величності Короля Мухамеда VI й місцевих єпископів 30 і 31 березня 2019 року побуває з Апостольським візитом у Марокко, де відвідає Рабат і Касабланку. Програму візиту буде оприлюднено пізніше.