Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні
10:21 Неділя 0 476
25-02-2018, 10:21

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні

У четвер, 22 лютого 2018 року, у провінційному домі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні було урочисто передано реліквії св. Йоана Павла ІІ місцевій спільноті. Месу о 18.00 очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, який і переказав реліквії настоятельці провінції, сестрі М. Целіні Жимелці.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Месу співслужили: о. Андрій Легович, о. Вольфганг Фей ‒ настоятель парафії Кьольн-Юнкерсдорф, де мешкають і служать сестри служебниці, а також о. Ян Пах, паулін. У Месі брала участь велика група вірних місцевої німецької парафії.

Отець-настоятель Фей, дякуючи архієпископу за реліквії для сестер, підкреслив, що св. Йоан Павло ІІ колись уже відвідав місцеву парафію, коли 1987 року звершував Месу на місцевому стадіоні.

Присутні зацікавлено слухали гомілію та особисте свідчення архієпископа Мечислава про св. Йоана Павла ІІ, постать якого в німецькому середовищі, особливо серед молодшого покоління, сьогодні не надто знана.


За темою:
Розпочався візит архієпископа Мечислава Мокшицького до Німеччини
Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав курію РКЦ в Кельні
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ парафії в Русіновіцах (Польща)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:26 Субота 0 62 Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі Від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії, які зібралися на формаційну зустріч. Церква дбає про розвиток і неустанне навчання своїх священників, наполягаючи на сталій формації. Щоб уможливити участь священиків у цій зустрічі, її провели у два етапи, до яких загалом приєдналося майже 100 священиків і на яких був присутній єпископ Віталій Кривицький.