Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні
10:21 Неділя 0 741
25-02-2018, 10:21

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ для провінційного дому Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні

У четвер, 22 лютого 2018 року, у провінційному домі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії в Кельні було урочисто передано реліквії св. Йоана Павла ІІ місцевій спільноті. Месу о 18.00 очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, який і переказав реліквії настоятельці провінції, сестрі М. Целіні Жимелці.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Месу співслужили: о. Андрій Легович, о. Вольфганг Фей ‒ настоятель парафії Кьольн-Юнкерсдорф, де мешкають і служать сестри служебниці, а також о. Ян Пах, паулін. У Месі брала участь велика група вірних місцевої німецької парафії.

Отець-настоятель Фей, дякуючи архієпископу за реліквії для сестер, підкреслив, що св. Йоан Павло ІІ колись уже відвідав місцеву парафію, коли 1987 року звершував Месу на місцевому стадіоні.

Присутні зацікавлено слухали гомілію та особисте свідчення архієпископа Мечислава про св. Йоана Павла ІІ, постать якого в німецькому середовищі, особливо серед молодшого покоління, сьогодні не надто знана.


За темою:
Розпочався візит архієпископа Мечислава Мокшицького до Німеччини
Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав курію РКЦ в Кельні
Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ парафії в Русіновіцах (Польща)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.