Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Різдвяна зустріч у ворзельській Вищій духовній семінарії
13:39 Четвер 0 889
21-12-2017, 13:39

Різдвяна зустріч у ворзельській Вищій духовній семінарії

Хоч навчання дуже важливе для семінаристів – різдвяні свята теж. І не лише через те, що дозволяють на деякий час відкласти підручники з усіляких богословських та філософських наук, а передусім тому, що дають можливість семінаристам побути в родинній атмосфері своїх парафій.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Традиційно святам передував довгоочікуваний момент ламання облаток і складання різдвяних побажань.

20 грудня всі вихованці та форматори семінарії у Ворзелі зичили одне одному миру і світла, мудрості, витривалості, відкритості та любові. За гарним звичаєм на цю зустріч, як і на схожі події в семінарії, прийшов єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, Прочитавши Євангеліє і закликавши бути свідками миру, він розділив із кожним різдвяну облатку.

Зустріч закінчилася співом різдвяних колядок для усвідомлення величі та близькості Бога, що є серед нас. Тож нехай ці співи наповнюють наші серця і стануть щирою вдячністю Господу, а вітання – заступницькою молитвою про дар миру в нашому житті.

За темою:
Отець Ян Сафінський завершив служіння у Ворзелі
Різдвяна зустріч семінаристів із архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Брюховичах
Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.