Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » "День семінарії" у Ворзелі
09:45 Середа 0 514
8-11-2017, 09:45

"День семінарії" у Ворзелі

В п'ятницю 3 листопада у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса перший раз відбувся "день семінарії", який покликаний зібрати усіх семінаристів навколо Євхаристії, дякуючи Господеві за дар покликання, та просячи про нові святі покликання до священицького та монашого життя. Службу Божу, яка закінчилася адорацією Пресвятих Дарів, очолив Дієцезіальний єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький.

Разом з ними були присутні ректор та вихователі семінарії у Ворзелі, та відповідальні за формацію семінаристів місійної семінарії Redemptoris Mater отець Роман Грек та отець Анатолій Товканич, директор формаційного дому отців місіонерів святого Вікентія де Поль.

По закінченні молитви усі присутні відвідали могилу померлого архієпископа Петра Мальчука, який спочиває на кладовищі при парафіяльному храмі, що розташований на території семінарії.


Зустріч закінчилася спільним обідом та братерськими розмовами усіх учасників між собою. Просімо в Господа, щоби ці намагання урізноманітнити будування спільноти в семінарії принесли добрі плоди та збагатили майбутніх священиків чеснотами потрібними для спільного служіння Богові та Церкві.
о. др. Руслан Михалків


По темі: 
Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії
Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі
Запрошення на зустріч міністрантів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.