Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » "День семінарії" у Ворзелі
09:45 Середа 0 764
8-11-2017, 09:45

"День семінарії" у Ворзелі

В п'ятницю 3 листопада у Вищій Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса перший раз відбувся "день семінарії", який покликаний зібрати усіх семінаристів навколо Євхаристії, дякуючи Господеві за дар покликання, та просячи про нові святі покликання до священицького та монашого життя. Службу Божу, яка закінчилася адорацією Пресвятих Дарів, очолив Дієцезіальний єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький.

Разом з ними були присутні ректор та вихователі семінарії у Ворзелі, та відповідальні за формацію семінаристів місійної семінарії Redemptoris Mater отець Роман Грек та отець Анатолій Товканич, директор формаційного дому отців місіонерів святого Вікентія де Поль.

По закінченні молитви усі присутні відвідали могилу померлого архієпископа Петра Мальчука, який спочиває на кладовищі при парафіяльному храмі, що розташований на території семінарії.


Зустріч закінчилася спільним обідом та братерськими розмовами усіх учасників між собою. Просімо в Господа, щоби ці намагання урізноманітнити будування спільноти в семінарії принесли добрі плоди та збагатили майбутніх священиків чеснотами потрібними для спільного служіння Богові та Церкві.
о. др. Руслан Михалків


По темі: 
Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії
Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі
Запрошення на зустріч міністрантів

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:11 Середа 0 39 Свідчення служителів ХСП у храмах Києва У неділю, 9 грудня 2018 року, на Меси у дві найбільші католицькі парафії Києва, святого Олександра і святого Миколая, завітали вихованці дитячого центру «Ковчег», який служителі Християнської служби порятунку заснували в селі Піонерське під Маріуполем.