Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії
14:42 П'ятниця 0 244
13-10-2017, 14:42

Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії

Від 9 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії. Причиною зібрання була стала формація, якою Церква дбає про «підвищення кваліфікації» священників.
Щоб уможливити участь священиків, зустріч мала два етапи, у яких загалом взяло участь понад 80 отців і на яких був присутній ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький.

Час спільної молитви, спільних обідів і сніданків та братнього вечірнього спількування доповнили виступи доповідача, яким цього року був отець Руслан Михалків.




Темами доповідей, які нерідко завершувалися динамічними й навіть гарячими дискусіями, були природа священства у світлі останніх документів Церкви, розуміння Церквою своєї місії – особливо на основі останнього Вселенського собору, питання біоетики (зокрема ситуація маленького Чарлі Ґарда, який наприкінці липня цього року відійшов у вічність) і коментар до пост-синодальної адгортації «Amoris Laetitia», яка ставить перед пастирською діяльністю священиків багато запитань.


Після братнього перебування разом із благословенням єпископа всі священики повернулися до парафій, де продовжуватимуть своє щоденне служіння.

Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
Храмове свято св. Франциска в Києві
Облучини сестри Луції в абатстві сестер бенедиктинок
Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».