Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Отець Ян Сафінський завершив служіння у Ворзелі
10:17 Вівторок 0 295
5-12-2017, 10:17

Отець Ян Сафінський завершив служіння у Ворзелі

Щиросердечне «Многая літа» прозвучало 4 грудня у стінах семінарії у Ворзелі. Тут завершив служіння віце-ректора отець Ян Сафінський, який майже 6 років старанно і жертовно працював для того, щоб семінарія та парафія святого Йоана Павла ІІ, яка збудована на території семінарії і настоятелем якої він був, були належно впорядковані й організовані. Та найбільше дякували отцю Яну за його приклад ревного священика та людини з великим і добрим серцем.
Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії.

На запрошення тепер уже настоятеля парафії Воздвиженя Хреста Господнього у Новограді-Волинському семінаристи й наставники відповіли охочою обітницею відвідувати отця й пам'ятати його у своїх молитвах.

Нехай Господь благословляє отця на його новому місці служіння.


По темі:
Стала формація священиків Київсько-Житомирської дієцезії
Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі

«День семінарії» у Ворзелі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
17:40 Вівторок 0 19 300 сиріт з Донбасу пройдуть реабілітацію в Картапатах та на Житомирщині З 1 грудня по 31 березня 2018 року триватиме програма навчання та реабілітації сиріт із Донецької та Луганської областей. Це проект релігійної місії «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в рамках акції «Папа для України» із бюджетом понад 250 тисяч євро. Програма триватиме 180 днів (6  змін), кожен заїзд розрахований на 50 дітей початкових класів віком від 6 до 10 років. Діти матимуть можливість відпочивати і навчатись протягом місяця в Карпатах у селищі Яблуниця Івано-Франківської області та на Житомирщині в селищі Зарічани на базах відпочинку «Карітас-Спес».
Новини з України 22:10 Понеділок 0 123 Музично-літургійний вікенд: підсумки 8–9 грудня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського тривав музично-літургійний вікенд, який мав стати відбірковим етапом для майбутніх слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. КМЦ запитав учасників про враження від заходу.