Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Лурд: Папа призначив делегата для опіки над паломниками
11:25 П'ятниця 0 177
7-06-2019, 11:25

Лурд: Папа призначив делегата для опіки над паломниками

Папа Франциск особливо дбає про паломників і прагне, аби осередки Марійної побожності дедалі більше ставали «місцями молитви та християнського свідчення, відповідними потребам Божого люду». Про це читаємо в листі до єпископа-помічника Лілльської архідієцезії Антуана Еруарда, якого Папа призначив делегатом «ad nutum Sanctae Sedis» для санктуарію в Лурді.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У санктурії, спорудженому на місці явлінь Пресвятої Богородиці в Піренеях, папського листа в присутності капеланів і адміністраторів святині зачитав архієпископ Ріно Фізікелла, голова Папської ради сприяння новій євангелізації, якій два роки тому було доручено піклуватися про душпастирство у великих відпустових центрах.

Ріно Фізікелла за дорученням Папи провів візитацію лурдського санктуарію. Папа пише, що, спираючись на його звіт, «прагне зрозуміти, які ще додаткові форми душпастирства, крім багатьох уже наявних, міг би запровадити санктуарій, аби дедалі більше ставати місцем молитви та християнського свідчення».

Мандат єпископа Антуана Еруарда, який не залишає служіння в Ліллі, обмежуватиметься лише санктуарієм. Мета призначення – душпастирське й духовне піклування про паломників. Папа Франциск бажає наголосити на першості духовного виміру в ситуації спокуси надмірно підкреслювати управлінський і фінансовий аспекти чи сприяти розвиткові народної побожності, традиційної в санктуаріях.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий